Energy Field 18ml - ORLY BREATHABLE - ošetřující barevný lak na nehty

  • Výrobce: ORLY
  • Kód výrobku: 2060022
  • Cena: 315,00 Kč
  • ( Cena bez DPH: 260,33 Kč )

Energy Field 18ml - ORLY BREATHABLE - ošetřující barevný lak na nehty

ORLY Breathable lak na nehty Energy Field má zelenou duo chromatickou barvu.

Představujeme 5 duo chromatických barev v limitované edici AURA. Tato kolekce je inspirována jak již z názvu vyplývá odstíny polární záře. Tak jak se náhle zjeví, tak rychle pomine. Nečekejte, tyto neuvěřitelné laky, jakmile budou vyprodané, jsou navždy pryč.

ORLY přináší jako první značka převratnou technologii pro krásu a zdraví vašich nehtů - profesionální pečující přípravky a barevný lak v jednom. Je to alternativa k lakům na nehty a ošetřujícím přípravkům. Tradiční laky tvoří na nehtu štít, který k nehtu nepropouští hydrataci a kyslík. To znamená, že nehtům čas od času musíte dopřát odpočinek a regeneraci. Lak ORLY Breathable naopak umožní prostup vlhkosti / kyslíku a společně s argánových olejem, vitaminem B5 a C dostat se do nehtů. Podporuje tak zdravý růst nehtů a tato technologie působí preventívně proti olupování a štípání. S těmito laky již nepotřebujete nadlak a podlak. Dobu lakování si zkrátíte na polovinu a barva dlouho vydrží.

ORLY jako jeden z nejinovativnějších producentů výrobků pro péči o nehty každoročně přináší nové barevné kolekce a nové výrobky, které jsou bez škodlivých látek (13 FREE FORMULE) jako DBP, toluenu, formaldehydu, kafru, TPP, MEHQ, formaldehydových pryskyřic, parabenů, lepku, etyltosylamidu, xylenu, živočišných derivátů a MIT. ORLY laky nejsou testovány na zvířatech (CRUELTY FREE) a jsou VEGAN což znamená, že neobsahují žádné látky živočišného původu. Každý lak je vybaven unikátním pogumovaným uzávěrem (GRIPPER CUP) a geniálním štětcem se 600 štětinami.

Použití:

Aplikace doma - na upravené a čisté nehty naneste 2 vrstvy oblíbeného ORLY Breathable Treatment + Color. * Pro extra lesk nehtu a ochranu naneste jednu vrstvu ORLY Breathable tretment + Shine.

Aplikace v salonu - proveďte základní manikůru - upravte délku a tvar nehtů, zatlačte kůžičky a pokud je třeba odstraňte přebytečnou část, proveďte masáž rukou a zápěstí, ruce opláchněte a nehty odmastěte. Aplikujte 2 vrstvy ORLY Breathable Treatment + Color. * Pro extra lesk nehtu a ochranu naneste jednu vrstvu ORLY Breathable tretment + Shine.

Dotting Marble Tools - GELISH - zdobící pera

1 019,00 Kč Cena bez DPH: 842,15 Kč

Fast Forms 50ks velikost 7 - ORLY GELFX - forma na vytvoření gelových nehtů
Glow Up 14ml - IBD JustGel - gel lak na nehty

159,00 Kč 555,00 Kč Cena bez DPH: 131,41 Kč

LED Shine Enhancer - Cleanser 236ml - IBD - čistič gelu
Nálepka - KOR012S

3,63 Kč Cena bez DPH: 3,00 Kč