Feel The Power 18ml - ORLY BREATHABLE - ošetřující barevný lak na nehty

  • Výrobce: ORLY
  • Kód výrobku: 2060023
  • Cena: 289 Kč
  • ( Cena bez DPH: 239 Kč )
Momentálně nedostupné

Feel The Power 18ml - ORLY BREATHABLE - ošetřující barevný lak na nehty

ORLY Breathable lak na nehty Feel The Power má tyrkysovou duo chromatickou barvu.

Představujeme 5 duo chromatických barev v limitované edici AURA. Tato kolekce je inspirována jak již z názvu vyplývá odstíny polární záře. Tak jak se náhle zjeví, tak rychle pomine. Nečekejte, tyto neuvěřitelné laky, jakmile budou vyprodané, jsou navždy pryč.

ORLY přináší jako první značka převratnou technologii pro krásu a zdraví vašich nehtů - profesionální pečující přípravky a barevný lak v jednom. Je to alternativa k lakům na nehty a ošetřujícím přípravkům. Tradiční laky tvoří na nehtu štít, který k nehtu nepropouští hydrataci a kyslík. To znamená, že nehtům čas od času musíte dopřát odpočinek a regeneraci. Lak ORLY Breathable naopak umožní prostup vlhkosti / kyslíku a společně s argánových olejem, vitaminem B5 a C dostat se do nehtů. Podporuje tak zdravý růst nehtů a tato technologie působí preventívně proti olupování a štípání. S těmito laky již nepotřebujete nadlak a podlak. Dobu lakování si zkrátíte na polovinu a barva dlouho vydrží.

ORLY jako jeden z nejinovativnějších producentů výrobků pro péči o nehty každoročně přináší nové barevné kolekce a nové výrobky, které jsou bez škodlivých látek (13 FREE FORMULE) jako DBP, toluenu, formaldehydu, kafru, TPP, MEHQ, formaldehydových pryskyřic, parabenů, lepku, etyltosylamidu, xylenu, živočišných derivátů a MIT. ORLY laky nejsou testovány na zvířatech (CRUELTY FREE) a jsou VEGAN což znamená, že neobsahují žádné látky živočišného původu. Každý lak je vybaven unikátním pogumovaným uzávěrem (GRIPPER CUP) a geniálním štětcem se 600 štětinami.

Použití:

Aplikace doma - na upravené a čisté nehty naneste 2 vrstvy oblíbeného ORLY Breathable Treatment + Color. * Pro extra lesk nehtu a ochranu naneste jednu vrstvu ORLY Breathable tretment + Shine.

Aplikace v salonu - proveďte základní manikůru - upravte délku a tvar nehtů, zatlačte kůžičky a pokud je třeba odstraňte přebytečnou část, proveďte masáž rukou a zápěstí, ruce opláchněte a nehty odmastěte. Aplikujte 2 vrstvy ORLY Breathable Treatment + Color. * Pro extra lesk nehtu a ochranu naneste jednu vrstvu ORLY Breathable tretment + Shine.

Beautifully Bizarre 9ml - ORLY GELFX - gel lak na nehty
Black Padded 100/180 - IBD pilník na nehty
Cancan We Dance? 15ml - GELISH - gel lak na nehty
Glosser 9ml - ORLY - vrchní vrstva laku na nehty
Kitsch You Later 9ml - ORLY GELFX - gél lak na nehty
Liquid Vinyl 18ml - ORLY - lak na nehty

260 Kč Cena bez DPH: 215 Kč