• LIGHT AS A FEATHER 18ml (20909) na errow.cz
  • LIGHT AS A FEATHER 18ml (20909) na errow.cz
  • LIGHT AS A FEATHER 18ml (20909) na errow.cz
  • LIGHT AS A FEATHER 18ml (20909) na errow.cz

Light As A Feather 18ml - ORLY BREATHABLE - ošetřující barevný lak na nehty

  • Výrobce: ORLY
  • Kód výrobku: 20909
  • Cena: 289,00 Kč
  • ( Cena bez DPH: 238,84 Kč )

Light As A Feather 18ml - ORLY BREATHABLE - ošetřující barevný lak na nehty

ORLY lak na nehty porcelánově růžové barvy.

ORLY přináší jako první značka převratnou technologii pro krásu a zdraví vašich nehtů - profesionální pečující přípravky a barevný lak v jednom. Je to alternativa k lakům na nehty a ošetřujícím přípravkům. Tradiční laky tvoří na nehtu štít, který k nehtu nepropouští hydrataci a kyslík. To znamená, že nehtům čas od času musíte dopřát odpočinek a regeneraci. Lak ORLY Breathable naopak umožní prostup vlhkosti / kyslíku a společně s argánových olejem, vitaminem B5 a C dostat se do nehtů. Podporuje tak zdravý růst nehtů a tato technologie působí preventívně proti olupování a štípání. S těmito laky již nepotřebujete nadlak a podlak. Dobu lakování si zkrátíte na polovinu a barva dlouho vydrží.

ORLY jako jeden z nejinovativnějších producentů výrobků pro péči o nehty každoročně přináší nové barevné kolekce a nové výrobky, které jsou bez škodlivých látek (13 FREE FORMULE) jako DBP, toluenu, formaldehydu, kafru, TPP, MEHQ, formaldehydových pryskyřic, parabenů, lepku, etyltosylamidu, xylenu, živočišných derivátů a MIT. ORLY laky nejsou testovány na zvířatech (CRUELTY FREE) a jsou VEGAN což znamená, že neobsahují žádné látky živočišného původu. Každý lak je vybaven unikátním pogumovaným uzávěrem (GRIPPER CUP) a geniálním štětcem se 600 štětinami.

Použití:

Aplikace doma - na upravené a čisté nehty naneste 2 vrstvy oblíbeného ORLY Breathable Treatment + Color. * Pro extra lesk nehtu a ochranu naneste jednu vrstvu ORLY Breathable tretment + Shine.

Aplikace v salonu - proveďte základní manikůru - upravte délku a tvar nehtů, zatlačte kůžičky a pokud je třeba odstraňte přebytečnou část, proveďte masáž rukou a zápěstí, ruce opláchněte a nehty odmastěte. Aplikujte 2 vrstvy ORLY Breathable Treatment + Color. * Pro extra lesk nehtu a ochranu naneste jednu vrstvu ORLY Breathable tretment + Shine.

Brights Have More Fun 15ml - GELISH - gel lak na nehty
Flakon s pumpičkou Menda objemu 100ml

195,00 Kč Cena bez DPH: 161,16 Kč

Gardenia My Heart 15ml - MORGAN TAYLOR - lak na nehty
Mini Manicure Lavender & Wildflower 454 g

11,60 Kč Cena bez DPH: 9,58 Kč

Nálepka - SFLS002B

79,00 Kč Cena bez DPH: 65,29 Kč

TREATMENT + SHINE 18ml - ORLY BREATHABLE - vysoký lesk