Control Gel Clear 56g

  • Výrobce: IBD
  • Kód výrobku: 67769
  • Cena: 1 465 Kč
  • ( Cena bez DPH: 1 211 Kč )
Momentálně nedostupné

Clear 56g - IBD Control Gel - hybridní (stevební) gel na nehty

IBD Control Gel Clear - bezbarvý, průhledný hybridní (stavební) gel (zvaný také polygél) na nehty.

Vytvořte gelové nehty rychleji, snadněji a jednodušším spůsobem. Posuňte se na novou generaci hybridního gelu, který v sobě skrývá to nejlepší z obou systémů pro umělé nehty - akryl / gel - a tak vám dává možnost kontrolovat každý krok jeho aplikace pro co nejjednodušší práci - rychlé a jednoduché vytištění gelu z tuby, hladké nabrání na špachtli a také umístění na nehet či šablonu. Hybridní gel se neroztéká po nehtu bez použití štětce a roztoku Control Solution. Takovým způsobem získáte úplnou kontrolu nad tvarováním gelu a jeho detailním zpracování všude tam kde potřebujete. Samotné vytvrzení gelu v LED / UV lampě (1 min./ 2 min.) Je už jen hračkou. Výsledkem jsou silné, flexibilní a lehké nehty. Práce je bez nepříjemného zápachu.

Jednoduchý návod k použití:

Krok 1: Kontrola dávkování

Vytlačením z tuby jednoduše a rychle můžete odebrat potřebné množství špachtlí. Není třeba žádné promíchávání a gel je bez zápachu.

Krok 2: Aplikace pod úplnou kontrolou

Aplikujte odebrané množství hybridního gelu na nehet. Špachtlí dostanete gel přímo na požadované místo, gel se neroztéká a můžete jej tvarovat a posouvat jak potřebujete.

Krok 3: Tvarování a vyrovnávání pod kontrolou

Hybridní gel je jen jemně samozarovnávací, to umožňuje abyste jej pohodlně pomocí štětce a roztoku Control Solution rozetřete po povrchu nehtu / šablony i na ty nejproblematičtější místa.


Krok 4: Komplexní kontrola

Zapomeňte na závod s časem a tvarujte hybridní gel, dokud jste úplně spokojená s tvarem umělých nehtů. Jakmile jste dosáhli požadovaný tvar, můžete přikročit k vytvrzení v LED (1 min.) nebo UV (2 min.) lampě. Práci ukončete dotvarováním nehtu pilníkem (IBD Emerald) a nakonec aplikujte IBD Intense Seal a opětovně vytvrďte v LED (1 min.) nebo UV (2 min.) lampě