Flex Light Nude Foundation 15ml - GELISH - speciální základní vrstva gel laku na nehty

 • Výrobce: GELISH
 • Kód výrobku: 1148017
 • Cena: 749 Kč
 • ( Cena bez DPH: 619 Kč )

Flex Light Nude Foundation 15ml - GELISH - speciální základní vrstva gel laku na nehty

Foundation Flex je skupina výrobků GELISH, která patří k základním vrstvám gel laku, ale dokáže mnohem víc! Poskytuje vrstvu vyrovnávající nerovný povrch nehtů, která vyplňuje rýhy a nerovnosti nehtů a překrývá nedokonalosti odbarvených nehtů.

Foundation Flex funguje jako gumová báze na základě Rubber Base Technology, která zajišťuje úžasnou flexibilitu nehtu, schopnou absorbovat namáhání nehtů a tím předcházet prasknutí/zlomení nehtu.

Foundation Flex se dodává v lahvičce se štětcem pro snadnou aplikaci. Je vyroben v USA, 10-FREE, VEGAN, netestován na zvířatech, obohacený o Vitamin A a Biotin.

Foundation Flex se dodává ve třech nádherných, přirozeně vypadajících odstínech, které klientům poskytnou ty nejdokonalejší nehty.
 • PRŮHLEDNÝ: Křišťálově čistý pro zářivé nehty. Ideální pro použití jako základní gel lak pro dokonalý vzhled přírodních nehtů.
 • SVĚTLO RŮŽOVÝ: Oživuje bledé nehty jemným růžovým nádechem.
 • SVĚTLÝ NUDE: Jemně neutrální, magicky rozmazává nedokonalosti nehtů.
APLIKACE:
 1. Po úpravě nehtů, naneste tenkou vrstvu FOUNDATION FLEX. Vytvrďte v LED lampě 30 sekund.
 2. Aplikujte 2. tenkou vrstvu FOUNDATION FLEX. Vytvrďte v LED lampě 30 sekund.
 3. Naneste tenkou vrstvu vrchní vrstvy gel laku. Vytvrďte v LED lampě 30 sekund. Podle použité vrchní vrstvy gel laku, z povrchu nehtu setřete výpotky nebo ne.
 4. Chcete-li nanést barevný gel lak - přeskočte krok 3. Aplikujte 2 tenké vrstvy barevného gel laku, každou vrstvu vytvrďte separátně v LED lampě a na závěr naneste tenkou vrstvu vrchní vrstvy gel laku. Vytvrďte v LED lampě. Podle použité vrchní vrstvy gel laku, z povrchu nehtu setřete výpotky nebo ne.
 5. Chcete-li nanést barevný lak na nehty - po kroku 3, naneste 2 tenké vrstvy barevného laku na nehty, Na závěr aplikujte vrchní vrstvu laku na nehty.