Instant Moisturizer 50ml - LOVA SKIN - hydratační krém na ruce a nohy

  • Kód výrobku: 140159
  • Cena: 719 Kč
  • ( Cena bez DPH: 594 Kč )

Instant Moisturizer 50ml - LOVA SKIN - hydratační krém na ruce a nohy

Za ideálních podmínek naše pokožka je schopna samostatně získávat a udržovat potřebnou vlhkost. Ale kdo žije v ideálních podmínkách? Moderní život představuje prostředí plné podmínek vysušujících pokožku, takže obnovení její hydratace je nejvyšší prioritou.

LOVASKIN Instant Moisturizer je luxusní krém, který byl vytvořen s vysoce účinnými hydratačními a výživnými rostlinnými výtažky a aktivními látkami. Je to bohatý, nemastný krém, který se snadno nanáší a zanechává pokožku neodolatelně jemnou a vláčnou. Poskytne vaší pokožce okamžitou a dlouhotrvající vlhkost a hydrataci na ochranu přirozené bariéry pokožky. LOVASKIN Instant Moisturizer je víceúčelový krém, který se může používat pro nohy i ruce.

Časté mytí rukou odstraňuje nečistoty a patogeny. Bohužel zbavuje pokožku i ochranných olejů. Lipidová bariéra pokožky je tenká ochranná vrstva oleje na povrchu pokožky, která vytváří štít mezi prostředím a epidermou. Pomáhá chránit pokožku a pomáhá uzamykat vlhkost. Odstranění kožní-lipidové bariéry se ruce dehydratují a poškodí. Na ochranu pokožky před chronickým mytím rukou způsobeným koronavirus a dezinfekcí použijte náš LOVASKIN Instant Moisturizer na boj proti suché a popraskané pokožce.

Udržujte svou pokožku zdravou a mladistvou tím, že do své pravidelné kosmetické rutiny zařadíte LOVASKIN Instant Moisturizer.