LED/UV Builder Gel Clear I 45g

  • Výrobce: ASTONISHING
  • Kód výrobku: 1210878505
  • Cena: 1 139,00 Kč
  • ( Cena bez DPH: 941,32 Kč )
Momentálně nedostupné

LED/UV Builder Gel Clear I 45g - ASTONISHING - LED/UV průhledný stavební gel

Získejte pevnost akrylu s čirým vzhledem gelu za kratší čas. Astonishing nails LED/UV stavební gely nabízejí stejnou kvalitu, na kterou jste si zvykli v rámci tradičního sortimentu UV stavebních gelů přičemž čas vytvrzování v LED LAMPE je kratší. Složení LED/UV stavebního gelu umožňuje absolutní kontrolu a opracovatelnost pro manikérky na vytvoření dokonalých gelových nehtů s libovolnou délkou, vhodné i na nehty na nohou. 

LED/UV Builder Gel Clear I - křišťálově jasný - se střední viskozitou.

LED/UV Builder Gel Clear II - křišťálově jasný - s vysokou viskozitou - perfektní na modeláž - na extrémně dlouhé nehty - vhodný pro použití v prostředí s vysokou okolní teplotou (léto).

Clear I a Clear II splňují požadavky salonů, kde čas během sezóny je rozhodující. Použijte Clear I během chladnějších měsíců - střední viskozita. Clear II používejte v letních měsících - vysoká viskozita. Mějte úplnou kontrolu nad jejich aplikací.

LED/UV Builder Gel Bright White - bělejší než bílý, pro jedinečnou bílou špičku - střední viskozita.

LED/UV Builder Gel Translucent Pink - transparentní růžová pro přirozený vzhled nehtu - střední viskozita.

LED/UV Builder Gel Cover Pink - ideální na prodloužení nehtu, zamaskování zničených nehtů nebo pouze na vytvoření jejich přirozeného vzhledu - střední viskozita.

Vlastnosti:

- vytvrzovací čas: LED: 30-60 sekund, UV: 2 minuty