Fairy Godmother 18ml - ORLY BREATHABLE - ošetřující barevný lak na nehty

  • Výrobce: ORLY
  • Kód výrobku: 20952
  • Cena: 289,00 Kč
  • ( Cena bez DPH: 238,84 Kč )

Fairy Godmother 18ml - ORLY BREATHABLE - ošetřující barevný lak na nehty

ORLY lak na nehty růžově zlaté barvy s glitry.

ORLY přináší jako první značka převratnou technologii pro krásu a zdraví vašich nehtů - profesionální pečující přípravky a barevný lak v jednom. Je to alternativa k lakům na nehty a ošetřujícím přípravkům. Tradiční laky tvoří na nehtu štít, který k nehtu nepropouští hydrataci a kyslík. To znamená, že nehtům čas od času musíte dopřát odpočinek a regeneraci. Lak ORLY Breathable naopak umožní prostup vlhkosti / kyslíku a společně s argánových olejem, vitaminem B5 a C dostat se do nehtů. Podporuje tak zdravý růst nehtů a tato technologie působí preventívně proti olupování a štípání. S těmito laky již nepotřebujete nadlak a podlak. Dobu lakování si zkrátíte na polovinu a barva dlouho vydrží.

ORLY jako jeden z nejinovativnějších producentů výrobků pro péči o nehty každoročně přináší nové barevné kolekce a nové výrobky, které jsou bez škodlivých látek (13 FREE FORMULE) jako DBP, toluenu, formaldehydu, kafru, TPP, MEHQ, formaldehydových pryskyřic, parabenů, lepku, etyltosylamidu, xylenu, živočišných derivátů a MIT. ORLY laky nejsou testovány na zvířatech (CRUELTY FREE) a jsou VEGAN což znamená, že neobsahují žádné látky živočišného původu. Každý lak je vybaven unikátním pogumovaným uzávěrem (GRIPPER CUP) a geniálním štětcem se 600 štětinami.

Použití:

Aplikace doma - na upravené a čisté nehty naneste 2 vrstvy oblíbeného ORLY Breathable Treatment + Color. * Pro extra lesk nehtu a ochranu naneste jednu vrstvu ORLY Breathable tretment + Shine.

Aplikace v salonu - proveďte základní manikůru - upravte délku a tvar nehtů, zatlačte kůžičky a pokud je třeba odstraňte přebytečnou část, proveďte masáž rukou a zápěstí, ruce opláchněte a nehty odmastěte. Aplikujte 2 vrstvy ORLY Breathable Treatment + Color. * Pro extra lesk nehtu a ochranu naneste jednu vrstvu ORLY Breathable tretment + Shine.

Be Mine 7,3 g

16,94 Kč Cena bez DPH: 14,00 Kč

Extra Coarse Volcano Radius - GELISH - frézka

1 869,00 Kč Cena bez DPH: 1 544,63 Kč

Hawaiian Plumeria 7,3 g

16,94 Kč Cena bez DPH: 14,00 Kč

Nálepka - KOR015NP

79,00 Kč Cena bez DPH: 65,29 Kč

Super 2x Coarse Large Barrel - GELISH - frézka

1 219,00 Kč Cena bez DPH: 1 007,44 Kč