Doprava a platby

 

 


Trvání vyřízení objednávky

Internetový obchod provozuje firma ERROW CZ s.r.o., která je přímým nebo výhradním dovozcem produktů ORLY, IBD a GELISH/MORGAN TAYLOR. Většina výrobků se nachází na skladě. Navzdory našemu úsilí nelze zabránit dočasnému vyprodání některých produktů. V případě, že je zboží skladem, odešleme Vám ho kurýrem ještě týž den, pokud jste objednávku uskutečnily do 14:00. Zboží Vám bude doručeno následující den. Objednávky po 14:00 jsou zasílány na druhý den. V případě, že je zboží dočasně vyprodáno, budeme Vás telefonicky kontaktovat.


Doprava za objednávku

K ceně zboží je při objednávce do 2600 s DPH na dobírku nebo jako balík při platbě převodem, připočteno dopravné a balné ve výši 235 Kč. Nad 2600 s DPH, nebo při osobním odběru je balné zdarma.


Výdejní místo je v Praze na adrese Chelčického 13, Praha 3 130 00, kde jsme pro vás od 1. 7. 2021 otevřeli novou prodejnu. 


 


Platba za objednávku

Zboží zasíláno na dobírku zaplatíte při převzetí od kurýrní služby přímo kurýrovi v hotovosti. V případě osobního odběru zaplatíte při převzetí zaměstnanci společnosti ERROW CZ s.r.o., přičemž zboží bude rezervováno po dobu 3 pracovních dnů od registrace objednávky. Pokud si v tomto termínu objednávku nevyzvednete, nebo nepožádáte o prodloužení lhůty, resp. o zaslání zboží (viz. doprava zboží), bude vaše objednávka zrušena. Pokud jste využili platbu převodem, objednávka Vám bude doručena jako balík kurýrem, nebo si ji můžete přijít osobně vyzvednout po připsání částky na účet ERROW CZ s.r.o.

 


Platba prostřednictvím platební brány GoPay

Platební brána GoPay nabízí rychlý, pohodlný a bezpečný způsob placení na internetu.
Platbu provedete přímo na platební bráně po dokončení objednávky, nebo vás brána přesměruje do internetového bankovnictví, případně na stránku, která odpovídá zvolené platební metodě v objednávce.
Po odeslání platby vám GoPay zašle e-mail, ve kterém najdete odkaz pro sledování stavu platby, nebo ve kterém obdržíte instrukce pro dokončení platby.
Všechny informace o vašich platbách včetně čísla platební karty jsou zabezpečeny šifrovanou komunikací a GoPay s nimi nakládá v souladu s nejvyšším bezpečnostním standardem kartových asociací PCI DSS.

Více informací naleznete na internetové stránce https://www.gopay.com/cz/