Doprava a platby

 

 


Trvání
vyřízení objednávky

Internetový obchod provozuje firma ERROW s.r.o., která je přímým nebo výhradním dovozcem produktů ORLY, IBD a ASTONISHING. Většina výrobků se nachází na skladě. Navzdory našemu úsilí nelze zabránit dočasnému vyprodání některých produktů. V případě, že je zboží skladem, odešleme Vám ho kurýrem ještě týž den, pokud jste objednávku uskutečnily do 14:00. Zboží Vám bude doručeno následující den. Objednávky po 14:00 jsou zasílány na druhý den. V případě, že je zboží dočasně vyprodáno, budeme Vás telefonicky kontaktovat.


Doprava za objednávku

K ceně zboží je při objednávce do 2600 s DPH na dobírku nebo jako balík při platbě převodem, připočteno balné 235 s DPH. Nad 2600 s DPH, nebo při osobním odběru je balné zdarma.

 


Platba za objednávku

Zboží zasíláno na dobírku zaplatíte při převzetí od kurýrní služby přímo kurýrovi v hotovosti. V případě osobního odběru zaplatíte při převzetí zaměstnanci společnosti ERROW s.r.o., přičemž zboží bude rezervováno po dobu 3 pracovních dnů od registrace objednávky. Pokud si v tomto termínu objednávku nevyzvednete, nebo nepožádáte o prodloužení lhůty, resp. o zaslání zboží (viz. doprava zboží), bude vaše objednávka zrušena. Pokud jste využili platbu převodem, objednávka Vám bude doručena jako balík kurýrem, nebo si ji můžete přijít osobně vyzvednout po připsání částky na účet ERROW s.r.o.

 Platba
prostřednictvím platební brány 24-pay

Platba prostřednictvím platební brány 24-pay umožňuje rychlou a bezpečnou platbu kartou (podpora 3D Secure bezpečnostních standardů) a pohodlné bankovní převody do 9 největších bank, včetně platební možnosti Viam. Platební brána 24-pay je regulována Národní bankou Slovenska (číslo oprávnění ODB-8835-5 / 2012). Po výběru platební možnosti je zákazník okamžitě přesměrován na stránku banky, kde realizuje platbu. Platba prostřednictvím platby kartou a okamžitých plateb proběhne okamžitě a zboží je velmi rychle možné expedovat zákazníkovi.

Více informací naleznete na internetové stránce https://www.24-pay.sk/