Aplikace ORLY GELFX - gel lak manikúra

Systém pro dokonalou a trvanlivou manikúru plnou vitamínů.

Dopřejte svým rukám nejpokrokovější HRU BAREV

120+ odstínů, které se dokonale shodují s nejprodávanějšími barvami laků ORLY na nehty. Gelový LED/UV lak pro perfektně upravené ruce a nohy.

Světový expert na barvy zdokonalil gelové laky pro péči o nehty. Systém pro manikúru GELFX vám zajistí úžasně trvanlivou a vůči olupování odolnou manikúru plnou vitamínů až na dva týdny a to vše s luxusním leskem a jednoduchým způsobem odstranění.

GELFX se zároveň díky LED technologii vytvrdí za poloviční čas.

1. Systém GELFX obsahuje:

 • ORLY GELFX Buffer – pěnový pilník na nehty na jemné zdrsnění a zmatnění povrchu nehtu.
 • ORLY GELFX CLEANSER 3 v 1 – čistič nehtů a výpotků. Ttrojitá síla, která nehty před aplikací gelu dehydruje a čistí, na závěr se používá jako leštič na setření výpotků. Obsahuje vitamíny pro perfektní ochranu nehtu a vysoký lesk (obsah 118ml, 473ml).
 • CUTICLE PUSHER&REMOVER - pušer 2v1, nejprve pomáhá kutikulu upravit, pak snadno a šetrně gel odstranit.
 • ORLY GELFX Primer – báze pro úpravu pH povrchu nehtu. Nehty připraví pro maximální přilnutí a prodlouží tak trvanlivost barevného gelu. Obsahuje vitamíny pro perfektní ochranu nehtu a vysoký lesk (obsah 9ml).
 • LED lampa 800 FX - jedinečná LED lampa, gel lak vytvrdí za poloviční čas díky energeticky úsporným 13 vatovým LED zářivkám. Zároveň je lehká a kompaktní, vhodná i na pedikúru. Časovač 30, 20 a 10 vteřin.
 • ORLY GELFX Basecoat – podkladová vrstva pro perfektní přilnutí barvy. Samovyrovnávací základní vrstva zamaskuje všechny nedokonalosti nehtu a vytvoří na něm hladký povrch pro dokonalou aplikaci gel laku. Obsahuje vitamíny pro perfektní ochranu nehtu a vysoký lesk (obsah 9ml).
 • Orly GELFX Dry Brush - všestranně využitelný štětec. Pomáhá při odstraňování výpotků a vyrovnávání povrchu gel laku.
 • Orly GELFX Lint-Free Wipes – čistící tampóny. Tyto čistící ubrousky jsou velmi šikovným pomocníkem. Použijte je na očištění štětce ale i odstranění výpotků gel laku aniž by na něm zanechaly jakékoliv zbytky a chloupky (balení 60 ks a 240 ks)
 • ORLY GELFX Gel Nail Laquer – barevný gel lak na nehty. 120+ odstínů. Gel lak GELFX má perfektní krycí schopnost, od krémových až po třpytivé odstíny jsou dokonale sladěny s barvami nejprodávanějších laků ORLY na nehty (obsah 9ml).
 • ORLY GELFX Topcoat – vrchní vrstva pro dokonalou ochranu barvy a vysoký lesk. GELFX Topcoat dokonale uzamkne barvu a dodá jí trvanlivost (obsah 9ml).
 • ORLY GELFX Cuticle Oil – ošetřující a vyživující olejíček na kůžičku v okolí nehtu. Tento olejíček obsahuje výtažky z pomerančového květu a divoké třešně, díky kterým nehtové lůžko vyživuje, zvlhčuje a léčí suchou, problémovou kůžičku se sklonem k tvorbě záděrů. Obsahuje vitamíny pro perfektní ochranu nehtu a vysoký lesk (obsah 9ml).
 • ORLY GENIUS  REMOVER – odlakovač laků, hybridních gelů a gel laků Rychle a jednoduše odstraní gel lak z nehtů, bez broušení (obsah 118ml, 236ml, 473ml a 946ml).
 • ORLY GELFX Foil Remover Wraps – fólie s tampóny na odlakování. Odstraňovací fólie s absorpční tampónem se používá pro snadné a rychlé odstranění gel laku z nehtů. Redukuje kontakt acetonu s pokožkou rukou a ve svém nitru zachycuje a udržuje teplo, čímž odstranění gel laku urychluje (balení 20 ks a 100 ks).


2.  Barvy plné vitamínov:

Dokonalost barev se v systému GELFX setkává i s dokonalou péčí.

 1. Cleanser 3-v-1, Primer a BaseCoat jsou doslovně "nabité" vitamíny. Revoluční složení nehty vyživuje díky obsahu prvků zajišťujících trvanlivost, pevnost a luxusní lesk.
 2. Vitamíny A a E - dobře známé antioxidanty - pomáhají udržovat nehty zdravé, zatímco pro-vitamín B5 chrání jejich strukturu před poškozením.
 3. GELFX manikúru ukončuje vitamíny nabitým ošetřující olejíček Cuticle Oil. Díky obsahu výtažků z pomerančového květu a divoké třešně dodá suchým nehtům a kůžičce kolem nich optimální výživu a hydrataci, a dopřává jim tak péči, kterou si zaslouží.

A výsledek? Absolutní ochrana a dokonalý lesk!


3. Aplikace gel laku

 1. Přebruste nehty pěnovým pilníkem Buffer.
 2. Očistěte nehty s čističem GELFX Cleanser3v1.
 3. Na volné okraje nehtů naneste malé množství báze GELFX Primer, počkejte 30 vteřin.
 4. Naneste tenkou podkladovou vrstvu GELFX Basecoat a vytvrďte. *
 5. Po vytvrzení GELFX Basecoat již není třeba setřít výpotky.
 6. Naneste 2-3 tenké vrstvy barevného gel laku GELFX, nezapomeňte přetřít i okraje nehtů a vytvrďte. *
 7. Naneste tenkou, rovnoměrnou vrchní vrstvu GELFX Topcoat, přetřete i okraje nehtů a vytvrďte. *
 8. Pro dosažení vysokého lesku odstraňte výpotky s čističem GELFX Cleanser 3v1 (použijte čistící tampóny Lint-Free Wipes).
 9. Na závěr na kutikulu aplikujte Gel FX Cuticle Oil.

* Vytvrzujte v LED (30-60 vteřin) nebo UV (1-2 minuty) lampě po každém kroku. Čas vytvrzení se může lišit v závislosti na barevného odstínu


4. Odstranění gel laku

 1. Zatlačte kůžičku a narušte povrch vrchní vrstvy GELFX Topcoat pilníkem ORLY Black Board.
 2. Dobře navlhčete tampon odstraňovače fólie Foil Remover Wrap odstraňovačem Genius Remover a jednotlivé nehty zabalte.
 3. Nechte působit 10 minut. **
 4. Vrstvu gel laku jemně odstraňte pomocí odstraňovače GELFX Pusher & Remover.

**Odstraňování zahrnuje přibližně 10-15 minut času působení, může se u jednotlivých barevných odstínů lišit.