IBD JUSTGEL

JUSTGEL od IBD (dále jen gel lak) barvy, které si zamilujete.

Snadno odstranitelný gel lak s jednoduchým nanášením jako obyčejný lak. Jeho perfektní složení zajišťuje snadnou aplikaci a dlouhotrvající lesk. Žádné odlupování, žádné rozmazávání.  Nanáší se ve dvou vrstvách, vytvrzuje se v lampě a vydrží nejméně 2 týdny.

Gel lak chrání přírodní nehty, nepoškozuje je a po odstranění je nechává zdravé a silné. Po 10-minutovém působení odstraňovače Just Gel Polish Gel Remover-u, gel lak jednoduše odloupneme a nemusíme ho pilovat ani jinak brousit.

Gel lak systém má vše potřebné od začátku až po konec na perfektní gel lakovou manikúru s vysokým leskem. Pokud je používán jako systém, tyto produkty poskytují dlouhou životnost a krásný vzhled dokonale upravených nehtů.

Postup:

1. První krokem je suchá základní manikúra. Nehty vytvarujte pilníkem a kůžičku kolem nehtů a z nehtové ploténky jemně odstraňte Pusherem. Povrch nehtu následně zmatnite ideálně houbovým bufferem o zrnitosti 240. Na upravené nehty naneseme tenkou vrstvu PowerBondu a nechejte zaschnout.

2. Štětcem aplikujeme základní vrstvu JustGel Base Coat na povrch nehtu, vyhněte se aplikaci na kutikulu. Pro dlouho trvající manikúru naneste Base Coat i na hranu volného okraje nehtu. Vytvrďte v LED lampě 30 sekund v UV lampě 1 minutu.

3. Aplikujeme dvě vrstvy vybraného barevného odstínu gel laku. Každou vrstvu vytvrďte v lampě separátně. Gel lak neaplikujte na kutikulu a ujistěte se, že jste ho nanesli i na hranu volného okraje nehtu. Vytvrďte 30 sekund v LED lampě a 2 minuty v UV lampě.

4. Naneseme tenkou vrchní vrstvu JustGel Top Coat s dodržením stejného postupu jako v předchozích krocích. Vytvrďte 30 sekund v LED lampě a 2 minuty v UV lampě.

5. Nehty otřeme přípravkem JustGel Cleanser.

Odstranění:

Pilníkem narušte vrchní vrstvu gel laku. JustGel Remover kápneme na tampon nebo na speciálně připravené alobalové tampony Nail Wraps a obalíme nehet. Necháme působit 10 minut. Následně JustGel jednoduše odloupneme.