Kariéra

Aktuálne voľná pozícia - Pedikérka/manikérka; kaderníčka; recepčná

Miesto práce

Drieňova 1H, Bratislava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Salón krásy ERROW, jedinečné centrum oddychu, regenerácie a krásy pre Vaše telo a dušu, hľadá profesionálku z oblasti kozmetického ošetrenia, manikúry a pedikúry.

Požadované zručnosti

  • Manikúra
    • ošetrovanie a starostlivosť o ruky a nechty,
    • poradenstvo pre starostlivosť o ruky a nechty,
    • masáž, peeling, aplikácia masiek a zábalov,
    • tvarovanie (strihanie, brúsenie, úprava) nechtov pomocou ručných nástrojov a prístrojov,
    • tvorivé zdobenie a maľovanie nechtov,
    • gél lak manikúra,
    • modelácia nechtov prostredníctvom mokrej a suchej/japonskej/SPA/HOT/detskej a pánskej manikúry/gélom a akrylom.
  • Pedikúra
    • starostlivosť o chodidlá a nechty na nohách,
    • suchá a mokrá pedikúra, SPA pedikúra,
    • konečná úprava nechtov - lakovanie, gél lak, zdobenie.
  • Kaderníctvo
    • dámske, pánske a detský strih
    • kompletná starostlivosť o vlasy a vlasovú pokožku s maximálnou profesionalitou
    • farbenie a melírovanie vlasov, styling, fúkaná
    • v neposlednom rade rekonštrukčné kúry, zábaly a poradenstvo
    • tímovosť, komunikatívnosť, pracovitosť, zodpovednosť, dochvíľnosť, lojálnosť, poctivosť a pozitívne myslenie, príjemné a profesionálne vystupovanie
    • svojím kolegom hradíme školenia a podporujeme ich v kariérnom raste a vzdelávaní sa,
    • zamestnanecké zľavy na všetky produkty s ktorými pracujeme, možnosť využívať interný program čerpania všetkých služieb v salóne, rovnako ako bonusové zľavy pre rodinných príslušníkov
    • pracujeme so značkami - JOICO, GOLD
  • Recepčná
    • evidencia došlej pošty
    • zabezpečovanie chodu recepcie
    • uvádzanie a starostlivosť o hostí a zákazníkov salónu a predajne
    • administratívna podpora predajne / e-shopu a salónu
    • vybavovanie objednávok z e-shopu
    • práca s rezervačným systémom BOOKIO
    • dopĺňanie tovaru do pradajne, balenie tovaru per e-shop
    • vybavovanie telefonických hovorov

Ponúkaný plat

800 - 1 000 EURO

Termín nástupu

ihneď

Druh pracovného pomeu

plný úväzok

Informácie o výberovom konaní

Ak sa chcete stať súčasťou nášho profesionálneho tímu, zašlite nám štrukturovaný ŽIVOTOPIS a FOTOGRAFIU na našu e-mailovú adresu: errow@errow.cz

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

služby, maloobchod, veľkoobchod

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zameranie, odbor:

  • vyučený v odbore - kozmetička/manikér/nechtový dizajn, pedikér

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • skúsenosti s požadovanou pracovnou pozíciou (prax vítaná)
  • skúsenosti s prácou s registračnou pokladňou (je vítaná)
  • pozitívny prístup k práci a novým trendom
  • prozákaznická orientácia
  • požadujeme profesionalitu
  • tímovú spoluprácu
  • schopnosť učiť sa a vzdelávať
  • komunikatívnosť
  • keativita
  • zmysel pre detail a čistotu

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

  • Stabilná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu 9 rokov ako výhradný distribútor značiek ORLY, IBD a ASTONISHING.

Adresa

ERROW s.r.o.

Drieňová 1H

821 02 Bratislava

www.errow.cz

Kontaktná osoba: Ing. Beáta Slimáková

Tel.: +421 903 479 760