O nás

Společnost ERROW s.r.o. se věnuje obchodní činnosti od roku 2005. Zaměřuje se na distribuci a prodej nejkvalitnějších produktů na světovém trhu pro manikérky, pedikérky a nehtové designérky. Motto společnosti: "náš zákazník náš pán" se odráží ve vysoce profesionálním přístupu k zákazníkovi a v nadstandardním servisu. Za období naší působnosti na Slovensku trhu jsme si uvědomili, co slovenské dámy potřebují, co je zajímá a co je pro ně důležité.

 ❝ Krása není všechno, ale první dojem je velmi důležitý.❞
Mnoho nehtových designérů i salonů, které nabízejí služby v oblasti manikúry, pedikúry nebo nehtového designu ale také laická veřejnost zná společnost Errow. Těm, kteří nás znají, chceme poděkovat za spolupráci a důvěru v nás. Ti, co nás chtějí poznat, bychom se rádi představili.

Jsme výhradní distributor produktů ORLY, IBD a GELISH/MORGAN TAYLOR (pro SR od roku 2005 a pro ČR od 1.3.2019),
což představuje širokou paletu odstínů laků na nehty, gel laků, ošetřujících přípravků na nehty i pokožku rukou, nohou a celého těla, gely a akryly na dokonalou modelaci umělých nehtů a jiné produkty pro jednoduchou ale kvalitní práci manikérek a pedikéry.

Filozofií naší společnosti je přinést na náš trh kvalitu za přijatelnou cenu s vysokou úrovní služeb a profesionálním přístupem v nadstandardním servisu.
Každá klientka má jiné nároky. Někomu vyhovuje to, jinému zase ono. Jsme tu pro vás, abychom vyhověli vašim požadavkům a co nejvíce se přiblížili vašim představám o dokonalé manikúře a pedikúře.