O SPOLOČNOSTI IBD

           

Více než čtyři desetiletí je IBD (také známá pod názvem International Beauty Design), lídrem v odvětví péče o nehty, kde na trhu dominuje s technologiemi světové třídy a bezkonkurenční inovací. Jako důvěryhodný partner pro špičkových odborníků na nehty po celém světě, IBD vyvinula už ikonické produkty, jako je např. segment Hard Gel, který se stal nejprodávanějším produktem s přívlastkem "musíš ho mít" pro všechny úrovně manikérek v nehtovém průmyslu.

S produktovým katalogem od Akrylu po Gely je IBD hrdá na to, že přenáší své zkušenosti do výrobků jako jsou gel laky, profesionální laky, gely a stavební gely, čímž pokrývá celé spektrum profesionálního nehtového průmyslu.

Rychlá doba vyžaduje rychlé ale dokonalé řešení. IBD JUST GEL POLISH to je téměř 200 nádherných odstínů gel laků s vysokým leskem a trvanlivostí manikúry dva až tři týdny. Jednoduchá aplikace, rychlé a šetrné odstranění, to je přesně to co vyžaduje dnes moderní žena. Široká škála barev a jednoduché nanášení a odstraňování je výhoda pro efektivitu vaší práce.