O SPOLEČNOSTI ORLY

                                                                                                                                                  

Orly je přírodní nehtová kosmetika bez toxických látek. Její zakladatel je vynálezcem francouzské manikúry. Přináší nejnovější trendy v technologiích, barvách a texturách.
Na začátku byl Pink. Zakladatel této již legendární značky z Los Angeles by se snad ani nemohl volat jinak. Růžový lak na nehty je opravdovým evergreenem.


Originální Francouzská manikúra

Jeff Pink v roce 1975 vytvořil manikúru přirozeného vzhledu nehtů jako reakci na požadavek filmového průmyslu. Tak vznikla jednoduchá, klasicky ženská manikúra, kterou si okamžitě oblíbili stailisti i hvězdy filmového plátna a tento nový vzhled se rychle rozšířil světem módy a stal se součástí našeho šatníku. A když Jeff Pink navštívil Paříž, ten ho inspiroval k názvu - Francouzka manikúra.

Nejhorší věc, kterou můžete svým nehtům udělat je neudělat s nimi nic.
Jeff Pink

Barevné odstíny

ORLY jako jeden z renomovaných výrobců laků a přípravků péče o nehty sezónně představuje nové barevné odstíny a aktualizuje stálou kolekci více než 300 odstínů laků, které jsou bez DBP, toluenu, formaldehydu, kafru, MEHQ, formaldehydových pryskyřic, parabenů, lepku, ingrediencí ze živočišných derivátů (vegan), ethyl tosylamidu, xylenu, MIT. Tým odborníků pečlivě analyzuje módní trendy a transformuje je do dynamické palety odstínů s vysokým leskem, třpytkami, s perletí nebo laky s matným, či 3D efektem. Každý ORLY lak nebo přípravek je umístěn do lahvičky s moderním designem uzavřeným ergonomickým uzávěrem GRIPPER CAPT, který zajišťuje snadné otevírání a optimální uchopení pro bezchybnou manikúru a pedikúru.

"V 70. letech jsem vytvořil kolekci barev s názvem Winery Collection a dal jsem každému laku název podle známé filmové herečky jako Monroe red nebo Crawford Wine. Oba tyto laky jsou celá ta léta mezi našimi deseti nejprodávanějšími. Staly se klasikou.“
Jeff Pink

Ošetřujúce přípravky

Předpokladem krásné manikúry a pedikúry jsou silné a zdravé nehty. ORLY poskytuje ucelenou řadu ošetřujících a zpevňujících přípravků pro přírodní nehty nebo přípravky na ošetření rukou, nohou a celého těla a to vše v nejvyšší kvalitě. Je to celkem 28 druhů výrobků, které zahrnují péči o zdravý růst nehtů, přípravky na kůžičku a nehtové lůžko. Také nerůznejší pomocné přípravky na odmaštění, dezinfekci, rychlé zaschnutí laku, masáže a pod. Pro náročnější klientky Vám ORLY nabízí produkty na wellness manikúru a pedikúru.

Dokonalá manikúra a pedikúra

Trendem současné doby jsou gel laky. ORLY jako lídr v péči o přirozené nehty vyvinul pro dokonalou a trvanlivou manikúru gel laky plné vitamínů pod názvem ORLY GELFX, které se dokonale shodují s nejprodávanějšími barvami laků ORLY na nehty. Světový expert na barvy zdokonalil systém, který vám zajistí úžasně trvanlivou a vůči olupování odolnou manikúru na dva až tři týdny a to vše s luxusním leskem, jednoduchým způsobem nanášení i odstranění, s obsahem vitamínů A, E a pro-vitaminu B5 na podporu zdravého růstu přírodních nehtů. GELFX se zároveň díky LED technologii vytvrdí za poloviční čas.

BB krém na nehty

V roce 2014 přišlo ORLY s další inovací - BB krém na nehty. Stojí na podobných principech jako pleťové BB krémy. Obsahuje rozjasňovače, vyhlazuje povrch, chrání nehet a dává mu velmi jemný a zdravý lesk.

V roce 2015 přichází další inovace: lak na nehty s vlastnostmi gelového laku, bez potreby LED/UV lampy. Technologie s názvem EPIX se aplikuje ve dvou krocích stejně jednoduše jako klasický lak. Nejprve se aplikují 2 vrstvy laku, následně 1 vrstva Sealcoatu a manikúra se nechá vytvrdit na okolním světle 10 min. Manikúra se odstraňuje klasickým odlakovačem. Navíc manikúra se až do "zaschnutí" dokáže sama zacelit, v případě, že během doby vytvrzování si nedopatřením způsobíte male poškození povrchu.

A posledními novinkami z roku 2016 - 17 jsou v oblasti laků - nové laky Breathable, a z oblasti gel laků - nový Basecoat - EASY-OFF Basecoat, a zpevňovač nehtů BODYGUARD.

Absolutním hitem od roku 2018 je průnik společnosti ORLY do oblasti umělých nehtů s průhledným odlakovateľným stavebním gelem ORLY GELFX BUILDER IN A BOTTLE.

Absolútnym hitom od roku 2018 je prienik spoločnosti ORLY do oblasti umelých nechtov s priehľadný odlakovateľným stavebným gélom  ORLY GEL FX BUILDER IN A BOTTLE.

Na konci roku 2019 přibyly do rodiny ORLY GELFX nové produkty jako vylepšená základní vrstva Basecoat v 9 a 18 ml balení, bezvýpotková vrchní vrstva No Cleans Topcoat v 9 a 18ml balení, zmatňující vrchní vrstva Matte Topcoat v 9ml balení a vrchní vrstva No File Topcoat v 9 ml balení, kterou už nemusíte narušit pilníkem před odstraňovaním gel lak manikúry.

ORLY  stále napředuje ve svém snažení přinášet produkty bez obsahu zdraví škodlivých látek, které se používají v kosmetickém průmyslu:

  • laky na nehty  -  bez 12 chemických látek,
  • laky Breathable - bez 13 chemikých látek,
  • gel laky  GELFX - bez 12 chemických látek,
  • hybridní gely EPIX - bez 12 chemických látek,
  • ošetřující přípravky  - bez 9 chemikých látek.

ORLY produkty nejsou testovány na zvířatech a jsou vegani což znamená, že neobsahují žádné látky živočišného původu. 

Potvrzením těchto slov je zařazení značky ORLY na stránku Leaping Bunny (zobrazeno logo), kde jsou prezentovány pouze značky které nejsou testovány na zvířatech.

                                                                    

Adresa výrobcu
Orly International, Inc.
7710 Haskell Avenue
Van Nuys, CA 91406
USA