Builder In A Bottle Light Pink 18ml - ORLY GELFX - světle růžový odlakovatelný stavební gel

  • Výrobce: ORLY
  • Kód výrobku: 3430006
  • Cena: 1 465 Kč
  • ( Cena bez DPH: 1 211 Kč )

Builder In A Bottle Light Pink 18ml - ORLY GELFX - světle růžový odlakovatelný stavební gel

Světle růžový, odlakovatelný stavební gel na prodlužování nehtů, vytvrditelný  v LED/UV lampě.

All-in-one produkt, nepotřebujete dodatečné nádobky a štětce. Produkt je zabalen v ikonické ORLY lahvičce spolu s patentovaným pogumovaným víčkem, které obsahuje fantastický štětec se 600 štětinami. Obsahem je křišťálově průhledný, odlakovatelný stavební gel, který může sloužit i jako perfektní základ pro aplikaci barevného ORLY gel laku.

Aplikace je velmi jednoduchá, gel je samozarovnávající se, bez jakéhokoliv zápachu, pálení při vytvrzování a bez zbytečného lepkavého nepořádku. Na prodlužování nehtů jej můžete aplikovat pomocí šablony nebo i na typy. Výsledkem jsou lehké, průhledné, dlouhé a pevné nehty bez praskání nebo bolestivého lámání. Benefitem je méně broušení (upravování nehtů pilníkem) z toho plynoucí méně prachu. ORLY GEL FX Builder In A Bottle obsahuje vitaminy A a E a provitamin B5 pro zdravý růst nehtů.
 
Požadovaný čas na aplikaci nových gelových nehtů je 45 min. Doplnění nehtů pak vyžaduje 25 min. Z jednoho produktu (lahvičky) ORLY Builder In A Bottle lze obsloužit až 16 klientů, v závislosti na délce umělých nehtů.

Protože se jedná o produkt all-in-one, umožňuje všem úrovním manikérek s ním jednoduše a rychle vytvořit umělé nehty nebo jejich doplnění. Navíc je to odlakovateľný stavební gel a tudíž významně redukuje čas na odstranění a minimalizuje poškození nehtů.